top of page

Giny Alberts,

Prins Clausstraat 39

9422GL Smilde

ginyalberts@hotmail.com

Giny exposeert bij Hielkje Brunsting in de Brunstingerhof in Beilen

1
giny
giny

Hilde Bennink

Rebenscheidtstraat 26

9422 EB Smilde

benninkhilde@gmail.com

Hilde exposeert bij Helma v.d. Water
2
hilde

Peter Bes

Lootenstraat 5

9423 RL Hoogersmilde

06 12717034

peterbes@home.nl

www.glastro.com

Peter exposeert bij

Ina Zeewuster

Scherm­afbeelding 2024-07-07 om 14.34.23 kopie.png
3
PeterB

Janneke Boer

Kleine Veenbes 12

9421 NJ Bovensmilde

jannekeboerluth@hotmail.com

www.

Janneke exposeert bij Roelanda Bonder
4
janneke

Roelanda Bonder

Hoofdweg 49a

9422 AL Smilde

r.bonder@kpnmail.nl

06-46014679

www.gewoonroelanda.nl

Scherm­afbeelding 2024-07-09 om 11.22.31.png
5
roelanda
Wiebe Bosma
Kraaiheide 15
9421 NE Bovensmilde

info@atelierwiebefbosma.nlwww.atelierwiebefbosma.nl
Scherm­afbeelding 2024-07-09 om 10.06.34 kopie.png
6
wiebe
Joan Bruggink
Veenhoopsweg 61
9422 AD Smilde
0592 413564
bruggink@xs4all.nl
www.joan-bruggink.nl
7
joan

Hielkje Brunsting

Sportlaan 8,

9411 BG Beilen

galerie@brunstingerhof.nl

8
hielkje
Pauline Daum
Hooigeveenseweg 1
9431 AZ Westerbork
pauline.a.daum@gmail.com
9
pauline
Agnes van Eupen
De Breistroeken 2
7938 PV Nieuw Balinge
info@agnesvaneupen.nl
www.agnesvaneupen.nl
10
agnes

Marcel Fibbe

H.P.Sickensstraat 32

9421 PM bovensmilde

fibbe001@home.nl

11
marcel

Mischa van Huijstee

Vaartweg 95

9422 CT Smilde

groenknollenland@gmail.com

12
verhalen en gedichten
mischa

Adje Martens

kievietstraat 14

7938 PH Nieuw Balinge

1adjemartens@gmail.com

13
adje

Gerard Molenaar

GEMo keramiek

Krommaat 16

Westerbork

T: 0593-370607

M: gamolenaar@hotmail.com

linkedin: @gemokeramiek

14
gerard

Anneke Nijmeijer

Steendervalsweg 31

9436 PL Mantinge

polrceleinschilderanneke  @hotmail.com

15
anneke

Dinie van der Plaats

Polakkenweg 3

9422 B PSmilde

dvdplaats@gmail.com

16
dinie

Atelier Herman van de Poll

Evert Hendriksweg 7 

9422BN Smilde 

Mobiel: 0651035010

Email: h.vd.poll@hetnet.nl

 

www.atelierhermanvandepoll.com

www.herman.exto.nl

www.artolive.nl/kunst/1278-herman-van-de-poll

17
herman

Henk Rusman

Polakkenweg 3

9422 BP Smilde

www.kunstruimtesmilde.nl

h.rusman@planet.nl

18
henk
Tim van Schaik
Klatering 37b
9411 XH Beilen
timboektoe1953@gmnail.com

 
19
Anker 1
Valentina Skril
Sluiskampen 54

9422 AP Smilde
valentina.skril@gmail.com
 
20
valentina
Jannie Slingerland
Kalmoes 3
9411 CP Beilen
info@slingerlandbeelden
www.slingerlandbeelden.nl

 
Jannie Slingerland doet niet mee met de kunstroute. Haar werk is te zien tijdens de centrale expositie in Beilen.
21
jannie
Remy van Tilburg
Theatermaker
Polakkenweg 1
9422 BP Smilde
info@remyvantilburg.nl

www.remyvantilburg.nl
remy statement.png
22
remy
Ellen Visser
Westeres 5
9433 PJ Zwiggelte
info@aquarellen-online.nl
 
ellen statement kopie.png
23
ellen

Helma van de Water

Beukenlaan 10

9422 JE Smilde

06 44318270

helmasmilde@hotmail.com

www.keramiekhw.nl

insta: helmavandewater

helma statement kopie.png
24
helma

Ina Zeewuster

Hofkamp 4 

9415 PZ Hijken

zeewuster4@gmail.com

www.inazeewuster.nl

25
ina

Peter van Zwol Hoogeveenseweg 1

9431 AZ Westerbork

T: 0617852029

M: zwolpje@gmail.com

W: pvzwol.nl

Insta: @zwolpje

26
peterz
bottom of page